x

AquaRally Nedir?

 

YARIŞ STRESİNDEN UZAK

 AquaRally'de zaman tutulmuyor, yani yarışmak zorunda değilsiniz. Kendi hızınıza yakın sporcularla grup halinde yüzersiniz. Böylece yarış stresi yaşamadan açık suda yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

 


 

DOSTÇA ORTAM

AquaRally'de diğer yüzücülerle tanışabilir, sohbet edebilir, deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. AquaRally'de rekabet değil, dayanışma ön planda. Herkes birbirine destek oluyor ve motive ediyor.

 


 

DOĞAYI HİSSETME FIRSATI

AquaRally'de doğal su kaynaklarında yüzüyorsunuz, yani deniz, göl, nehir gibi. Bu size doğayla bütünleşme ve onun güzelliklerini keşfetme fırsatı veriyor. AquaRally'de Carettalarla dostça yüzebilir, suyun sesini, kokusunu, rengini hissedebilirsiniz.

 


 

BİRLİKTE YÜZMENİN TADINA VARMAK

AquaRally'de tek başınıza değil, gruplar halinde yüzüyorsunuz. Bu size hem güven veriyor hem de eğlendiriyor. Birlikte yüzmek hem sosyal hem de sportif bir aktivite. AquaRally'de arkadaşlarınızla veya yeni tanıştığınız insanlarla birlikte yüzebilir, onlarla eşleşebilir, onlara uyum sağlayabilirsiniz.

 


 

UZUN MESAFELERİ GÜVENLE YÜZEBİLMEK

AquaRally'de dubalar etrafında dönmüyor bir noktadan diğer noktaya yüzüyorsunuz. Belirli aralıklarla beslenme molaları size uzun mesafeleri daha rahat yüzme, becerinizi geliştirme ve test etme imkanı sunuyor. AquaRally'de cankurtaranlar, botlar ve şamandıralar sizi sürekli takip ediyor ve koruyor, yani güvenliğinizden endişe etmenize gerek yok.

 


 

KİŞİSEL SINIRLARI KEŞFETMEK

AquaRally'de kendinize meydan okuyabilir, kişisel hedeflerinize ulaşabilir veya yeni hedefler belirleyebilirsiniz. AquaRally'de ne kadar hızlı, ne kadar dayanıklı veya ne kadar zorlu yüzebileceğinizi görebilirsiniz. AquaRally'de kendinizi tanıyabilir, geliştirebilir ve aşabilirsiniz.

 


 

HER SPORCUYA MADALYA, TÜM PARKURLARI BİTİRENLERE PLAKET ÖDÜLÜ

AquaRally'de katılımcı olmanın ödülü var! Her sporcuya parkur sonunda bir madalya veriliyor. Ayrıca tüm parkurları bitirenler plaket ile onurlandırılıyor. Bu size hem hatıra hem de motivasyon sağlıyor.

 


 

AQUARALLY SONRASI SAHİLDE ATEŞ ETRAFINDA 80'LER VE 90'LAR MÜZİKLERİ EŞLİĞİNDE SUCUK EKMEK PARTİSİ VE SONRASINDA GECE YÜZME ETKİNLİĞİ

 AquaRally'de sadece yüzmek yok, eğlenmek de var! AquaRally sonrasında Sucuk & Ekmek Partisinde sahilde ateş yakılıyor ve 80'ler 90'lar müzikleri çalınıyor. Sonrasında ise gece yüzme etkinliği başlıyor. Bu size hem enerjinizi geri kazandırıyor hem de unutulmaz anlar yaşatıyor.